IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

OxyGeneo+

Opakovanie: raz týždenne, 6 ošetrení, následne raz do mesiaca

OxyGeneo+ – kyslíkové ošetrenie novej generácie

OxyGeneo+ je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej starnutiu.

Priebeh ošetrenia

1.Tripolárna rádiofrekvencia– na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok. Ošetrenie TriPollar hlavicou je úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.

2.OxyGeneo+  – 3 zákroky v 1 ošetrení – 
– Exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
– Vyživovanie – OxyGeneo+ pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
– Okysličenie pleti – OxyGeneo+ vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

3.LED terapia – zlepšuje tvorbu kolagénu,  regenerácia pleti, ukľudnenie pokožky.

Ošetrenie OxyGeneo+ nemá žiadnu dobu rekonvalescencie a pleť vyzerá úžasne ihneď po ošetrení. Ak máte v pláne významnú udalosť, naplánujte si ošetrenie OxyGeneo+ na ten istý deň, prípadne o deň skôr a pripravte sa vyzerať úžasne!

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 30 € (bez karty nie je možné previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra od 50 min.

Cenník procedúry

OxyGeneo+
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
Tvár (Rádiofrekvencia+OxyGeneo+Masáž) 70 min. 0 80€
Tvár (Oxygeneo+) 50 min. 0 60€
Tvár+Krk+Dekolt (Rádiofrekvencia+OxyGeneo+Masáž) 90 min. 0 150€
Tvár+Krk+Dekolt (OxyGeneo+) 80 min. 0 100€
Kúra Tvár OxyGeneo+ (Rádiofrekvencia+OxyGeneo+Masáž) 6 ošetrení 6x70 min. 0 400€
Kúra Tvár OxyGeneo+ (OxyGeneo+) 6 ošetrení 6x50 min. 0 330€

Túto procedúru u nás absolvovali

OxyGeneo+

  • OxyGeneo+

    OxyGeneo+ využíva Bohrov efekt, ktorý objavil Christian Bohr v roku 1904. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že so zvýšením koncentrácie oxidu uhličitého (CO2) dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka (O2) v pleti zvnútra. Pri zákroku sa vďaka zmiešaniu terapeutického gélu a špeciálnej kapsule vytvorí na pleti veľké množstvo CO2, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličeniu pleti.