Alena
Pallová

Lekárka

Vždy som túžila robiť niečo zmysluplné, niečo čo by napĺňalo nielen mňa, ale pomáhalo aj ostatným. Jasnou voľbou bola medicína, ktorá ma počas štúdia len utvrdila v tom, že som na správnej ceste. Byť krásna, to je práca a úsilie na celý život. Moderná estetická medicína však dnes otvára takmer neobmedzené možnosti, ktoré využíva čoraz viac žien aj mužov. Som šťastná, že môžem stáť za pocitom spokojnosti a duševnej rovnováhy viac ako 6 tisícom verných klientov IEM. Sen vybudovať jednu z najlepších a najprestížnejších kliník estetickej medicíny sa mi podaril a v priebehu šiestich rokov úspešného fungovania som pochopila, že spokojný úsmev klientky je mojou najväčšou satisfakciou.

Petra
Prošeková

Lekárka

Už od prvého ročníka medicíny bola pre mňa jasnou voľbou estetická medicína a dermatológia. Práve tento obor mi dovoľuje skĺbiť moju dlhoročnú záľubu v estetike s poznatkami modernej medicíny, čo mi umožňuje nielen liečiť, ale aj tvoriť a tak modelovať tvár, či už použitím výplní na báze kyseliny hyalurónovej alebo aplikáciou botulotoxínu. Pomocou moderných technológii, sútavnemu vzdelávaniu, nadobudnutých znalostí a zručností som schopná korigovať rozličné estetické nedostatky, odďaľovať starnutie, konzervovať krásu a zdokonalovať vzhľad mojich klientov. Najväčším zadosťučinením je úsmev mojich klientov po zákroku a som štastná, že takto môžem pomôcť k spokojnosti a zvýšenému sebavedomiu mojich klientov, čo sa mnohokrát odzrkadlí aj v ich osobnom živote. Za kľúč k úspechu považujem aj individuálny prístup, vypočutie si prianí klientov, objasnenie priebehu samotného zákroku a navodenie príjemnej atmosféry.

Alžbeta
Hlucháňová

Lekárka

Už na strednej škole som vedela, že práca lekárky je to čo chcem robiť. Moje predstavy sa úspešne uskutočnili a túto prácu s láskou vykonávam 3 roky. Mojim pôsobiskom je Neurologická klinika, kde som sa ako neurológ oboznámila s botulotoxínom, ktorý sa v tomto obore využíva na liečbu bolesti hlavy ako i svalových spazmov a ďalších iných diagnóz. Vďaka praktickému zaškoleniu u Dr. Pallovej som objavila čaro estetiky a s radosťou pomáham ženám nie len zbaviť sa bolesti, ale taktiež starať sa o ich krásu, pretože verím, že spokojnosť so zovňajškom vyrovnáva vnútornú pohodu a dopĺňa prirodzené sebavedomie každej ženy. Je mi cťou byť súčasťou tak úspešnej kliniky ako je IEM a pracovať v nádhernom prostredí s moderným vybavením.

Alexandra
Bodnárová

Lekárka

Cesta k estetickej medicíne bola vždy mojou vysnívanou budúcnosťou, už od začiatku štúdia medicíny.
Pracovať v IEM je naplnenie tohto dlhoočakávaného sna, pretože Inštitút považujem jednoznačne za jednu z najlepších estetických kliník na Slovensku.

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter