VITALITY BALÍK

VITALITY BALÍK

VITALITY BALÍK

Priebeh ošetrenia: procedúra sa absolvuje v pohodlnom oblečení ( najlepšie v tričku, legínach a v ponožkách). Na to sa oblečú lymfodrenážne nohavice. Tie sa napoja na prístroj, ktorý postupne nafukuje jednotlivé komory od prstov na nohách smerom k bokom, k brušku až po rebrá. Na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov sa stimulujú lymfatické cievy. Nohavice pracujú s tlakovou vlnou a nafukovaním jednotlivých komôr špeciálnych návlekov sa stanovených intervaloch vytvára zvoľna postupujúci tlak, ktorý účinne nahradí nefungujúcu svalovú pumpu. Vznikajú jemné, rytmické tlakové vlny.

Efekt zákroku: výsledok je po ošetrení okamžitý, zmiernenie prejavov celulitídy, zlepšenie odbúravania tukov, spevnenie brušného svalstva po pôrode, klient cíti úľavu od pocitu ťažkých nôh, zrýchľuje sa mu metabolizmus a naštartuje lymfatický systém.

Komu je zákrok určený: pre celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, pre formovanie postavy , podporu metabolizmu, podporu detoxikácie organizmu, pre spevnenie podkožia, pri prevencii opuchov a vzniku kŕčových žil.

Kontraindikácie: zvýšená činnosť štítnej žľazy, vírusové ochorenia, varixy v poslednom štádiu vývoja.

Využitie: celoročne.

Opakovanie: Podľa potreby.

Cenník

Cena celkom
15x Lymfodrenážne nohavice 120 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter