person

RESURF
dekolt

Laser Resurf M22 je najnovšia svetová moderná technológia omladzovania kože dekoltu, liečby jeho pigmentácie a jaziev s vynikajúcimi výsledkami.
Výhodou je možnosť aplikácie tohto lasera na všetky fototypy kože. Špeciálna koncovka umožňuje ošetrenie aj doteraz neprístupných oblastí. Jedná sa o prístrojové ošetrenie.

Priebeh ošetrenia: zákrok trvá približne 30 až 120 minút podľa veľkosti ošetrovanej oblasti. Počas zákroku pociťuje klient ľahké pálenie, ktoré sa postupne stupňuje na silnejšie štípanie trvajúce cca 1 hodinu. Po zákroku sa aplikujú ľadové obklady.

Efekt zákroku: už po jednom ošetrení sú viditeľné výrazné efekty.
Laser pôsobí hĺbkovo a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože dekoltu, redukuje rozšírené póry a stopy po akné, efektívne odstraňuje pigmentové škvrny, vylepšuje textúru kože dekoltu a vyrovnáva farbu pokožky.

Dĺžka efektu: trvalý

Komu je zákrok určený: pre všetky fototypy kože, ktoré bojujú na dekolte s vráskami, pigmentovými škvrnami, jazvami a fľakatou pokožkou.

Kontraindikácie: dojčenie, tehotenstvo, infekčné ochorenie.

Nežiadúce účinky: reakcia súvisiaca so samotným ošetrením t.j. začervenanie, jemné pálenie, citlivosť ošetrovanej oblasti.

Využitie: iba v zimnom období.

Opakovanie: V prípade potreby je možné zákrok zopakovať ale s minimálnym odstupom 6-8 týždňov.

Hojenie: Po zákroku sa aplikujú ľadové obklady a už na tretí deň sa môže klient vrátiť k bežnému životu, pretože po ošúpaní vrchnej vrstvy pokožky je možné nanášať make-up.

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter