person

MEZOTERAPIA VOLITE

Juvederm VOLITE výrazne zlepšuje hladkosť kože, vyhladí jemné vrásky, hydratuje a vylepší elasticitu pokožky. Ide o injekčný preparát s obsahom 2 rôznych reťazcov kyseliny hyalurónovej, ktoré sú špeciálnou technológiou spojené do pevného gélu s výborným efektom na kožu. Intenzívnym nasávaním vody zabezpečuje hlbokú hydratáciu kože s viditeľným liftingovým efektom pri zachovaní prirodzených čŕt tváre. Toto ošetrenie sa označuje za jemný nechirurgický lifting.

Priebeh ošetrenia: mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje do kože koktail kyseliny hyalurónovej, ktorá zlepšuje kvalitu, elasticitu a hydratáciu pokožky v oblasti tváre, krku, dekoltu. Vďaka špeciálne upravenej ihle je bolestivosť aplikácie minimalizovaná, rovnako aj vznik modriniek.

Efekt zákroku: omladenie pleti s liftingovým efektom, strata jemných vrások, zvýšená elasticita a hydratácia.

Komu je zákrok určený: pre klientov, ktorí túžia revitalizovať svoju pleť, chcú svojej pokožke dopriať výživu aj zvnútra, ktorá podporí regeneračné procesy a omladenie pleti.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes, bradavice.

Nežiadúce účinky: po vpichoch môže niekoľko minút pretrvávať jemné brnenie a začervenanie, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne.

Opakovanie: 1x po dobu jedného roka.

Rekonvalescencia: žiadna

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter