person

LPG

LPG – endermológia je redukčná liečba celulitídy. Prístroj LPG funguje na báze špeciálnej masáže za pomoci vákuovej vlny, ktorá rozprúdi tok lymfy a aktivuje prirodzený proces štiepenia a uvoľňovania tukov, čo vedie k odstráneniu nepoddajných tukových vankúšikov a nedokonalosti tela. Súčasne spevňuje pokožku.

Priebeh ošetrenia: prístrojové ošetrenie v špeciálnom elastickom overale, ktoré funguje na báze špeciálnej masáže za pomoci vákuovej vlny, ktorá rozprúdi tok lymfy.

Efekt zákroku: prístroj odvádza prebytočnú vodu a toxíny, podtlaková lymfodrenáž ju robí vláčnejšou a mäkšou a tým sa zmierňujú prejavy celulitídy až do úplného vymiznutia, zároveň znižuje napätie svalstva a regeneruje celé telo.
Okrem zníženia a odstránenia prejavov celulitídy má ošetrenie aj iné postranné účinky ako napríklad zmiernenie stuhnutých častí tela, pocit omladenia a relaxácie.

Dĺžka efektu: ak klient dodrží kúru minimálne 15 sedení – 3x do týždňa – pri absolvovaní udržiavacích procedúr a správnej životosprávy sa dostavia želané výsledky, ktoré treba už len udržiavať.

Komu je zákrok určený: pre celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, pre úbytok objemu problémových partií, na vyhladenie a zjemnenie nerovnomerného povrchu pokožky a jej zlepšenie pevnosti a pružnosti.

Nežiadúce účinky: jediný neželaný efekt môže byť krvná podliatinka u ľudí, ktorí majú veľmi jemnú pokožku.

Kontraindikácie: akútne vírusové ochorenie, bolestivé kŕčové žily.

Využitie: celoročne.

Opakovanie: Kúra 15 sedení 3x do týždňa.

Cenník

Cena celkom
LPG 1 sedenie 70 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter