person

LIFTING SÁNKY
dolná tretina tváre

Podstata tohto ošetrenia spočíva v aplikácií botulotoxínu do svalu upínajúceho dolnú tretinu tváre. Sval tejto lokality sa uvoľní a dochádza k vypnutiu a vyrysovaniu pokožky. Črty dolnej tretiny tváre sa harmonizujú a vypnú.

Priebeh ošetrenia: zákrok je jednoduchý, rýchly a účinný. Lekár si označí miesto vpichu, kde bezprostredne aplikuje tenkou ihlou látku do príslušnej oblasti. Samotné injekčné podanie nie je bolestivé, môžeme ho prirovnať ku štipnutiu. Aplikáciu môže vykonávať len skúsený lekár, ktorý dokonale ovláda anatómiu.

Efekt zákroku: cielenými injekčnými vpichmi lekár aplikáciou botulotoxínu uvoľní obopínajúci sval a pokožka spodnej časti tváre sa vyhladí a vypne.

Dĺžka efektu: samotný efekt nastupuje po 48 -72 hodinách a plne sa rozvinie do 2 týždňov. Výsledný efekt pretrváva cca 4-9 mesiace po prvej aplikácií.

Komu je zákrok určený: pre všetky ženy a mužov, ktorí chcú vypnúť a vyhladiť pokožku dolnej tretiny tváre.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes.

Nežiadúce účinky: po vpichu môže niekoľko minút pretrvávať jemné brnenie a začervenanie, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne.

Opakovanie: výsledný efekt pretrváva 3-4 mesiace po prvej aplikácií, ak sa aplikácia botulotoxínu opakuje, efekt vydrží 6 i viac mesiacov.

Rekonvalescencia: žiadna

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter