person

LIEČBA VRÁSOK
krku

Liečbu vrások na krku v akejkoľvek hĺbke odporúčame v 3 krokoch:

  1. Zmenšenie objemu kože – Plazma terapia.
  2. Vyhladenie stredne hlbokých a jemných vrások v oblasti krku – Mezoterapia Hydrate 3x za 2 týždne.
  3. Výživa vrások v oblasti krku –  Vitamínová mezoterapia.

Táto liečba je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia krku vďaka extrémnej dávke výživných látok aplikovaných priamo do pokožky.

Priebeh ošetrenia:

  1. Krok – Zmenšenie objemu kože – Plazma terapia.

Prístrojové ošetrenie pomáha predovšetkým pri redukcii vrások, oživuje spojivové tkanivo. Na špičke pera, s ktorým sa procedúra vykonáva sa produkuje tzv. plazmatický lúč. Tento lúč prejde zo špičky pera na pokožku, kde teplom zmrští maličký bod o rozmere jedného milimetra na jej povrchu. Tým sa pokožka v okolí bodu napne.

 

  1. Krok – Vyhladenie stredne hlbokých a jemných vrások – Mezoterapia Hydrate

Je vhodná pre každú pleť krku, ktorá potrebuje hĺbkovo hydratovať, je suchá, má viditeľné známky únavy, jemné povrchové vrásky a je celkovo mdlá a ochabnutá. Je výbornou prevenciou proti predčasnému starnutiu pleti na krku. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje do kože koktail kyseliny hyaulóronovej, ktorá zlepšuje kvalitu, elasticitu a hydratáciu pokožky v oblasti krku.

Potrebné je absolvovať 3 ošetrenia po dobu 2 týždňov.

 

  1. Krok – Výživa vrások v oblasti krku – Vitamínová mezoterapia

Je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia krku vďaka extrémnej dávke výživných látok aplikovaných priamo do pokožky krku. Je doslova vitamínovou bombou pre Vašu pleť na krku. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje do kože vitamínový koktail, ktorý okrem vitamínov obsahuje minerály, stopové prvky, koenzýmy, proteíny, aminokyseliny, ktoré blahodarne účinkujú priamo v pokožke. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácií a omladzovaní pokožky.

 

Efekt zákroku: omladenie pleti na krku vitamínmi, regenerácia pleti, strata vrások na krku v akejkoľvek hĺbke, regenerácia pokožky, zvýšená hydratácia a elasticita koža, tvorba nového kolagénu v pokožke krku.

Komu je zákrok určený: pre klientov, ktorí túžia revitalizovať svoju pleť na krku, chcú svojej pokožke dopriať výživu aj zvnútra, ktorá podporí regeneračné procesy, omladenie pleti a vyliečiť vrásky.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes, bradavice.

Nežiadúce účinky: po vpichoch môže niekoľko minút pretrvávať jemné brnenie a začervenanie, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne.

Opakovanie: 1x po dobu jedného roka.

Rekonvalescencia: žiadna

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter