person

LASEROVÝ FOTOPEELING

Laserový fotopeeling je spojením metódy laserového ošetrenia spolu s účinkami vitamínu A.
Toto ošetrenie ma blahodarný vplyv na dosiahnutie mladistvého vzhľadu pokožky s odstránením viacerých príznakov starnutia. Účinok zákroku je znásobený pôsobení dvoch účinných metód, ktoré hlboko prenikajú do pokožky a tým maximalizujú účinok.

Priebeh ošetrenia: ošetrenie prebieha v 2 krokoch:

1.krok procedúra využíva 4 krokovú metódu 4D fotorejuvenizácia na základe svetelného princípu omladenia kože a podkožia overenými IPL technikami, ktoré prenikajú hlboko a kontrolovateľne do pokožky, čo znamená, že prehrieva vybrané bunky – kozmetické a kožné chyby, ktoré sú následne odstránené. Toto ošetrenie prebieha v 4 krokoch:

1.krok: zbrúsenie pleti diamantovou mikrodermabraziou
2.krok: mezoterapia s kyslíkovou hydratáciou
3.krok: samotné laserové omladenie IPL svetlom
4.krok: kolagénstimulácia pomocou LED svetla

2.krok aplikovanie retinolového peeling, ktorý vďaka svojmu zloženiu vyhladzuje jemné linky a vrásky, pomáha zmierniť prejavy akné a jaziev, spevňuje pokožku a zjemňuje jej štruktúru. Zároveň odstraňuje pigmentové škvrny, znižuje ich tvorbu a zjednocuje farebný odtieň pokožky.

Efekt zákroku: maximálne vypnutá pleť, zminimalizované pigmentové škvrny, vyrovnaná farba pokožky, redukcia jemných vrások, podporená tvorba kolagénu v pleti. Ošetrenie pôsobí priamo na kyselinu hyalurónovú v pokožke, ktorá pleť hydratuje a dáva jej objem.

Komu je zákrok určený: pre pokožku, ktorá potrebuje zlepšiť pružnosť a pevnosť pleti a potrebuje skorigovať nedostatky pleti veľmi intenzívnym spôsobom.

Kontraindikácie: tehotenstvo, kojenie herpes, vírusové ochorenie.

Nežiadúce účinky: začervenanie, ktoré do 2 dní vymizne, pocit pálenia, obmedzenie pobytu na slnku.

Využitie: iba v zimnom období.

Opakovanie: k dosiahnutiu maximálneho efektu je potrebných 3-5 ošetrení s odstupom času 4 týždňov.

LASEROVÝ FOTOPEELING-maximálne intenzívne kúra pre krásnu pleť, ktorá chce byť okamžite vypnutá, zjednotená, bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok a s naštartovanou tvorbou kolagénu.

Cenník

Cena celkom
LASEROVÝ FOTOPEELING 190 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter