JALUPRO SUPER HYDRO – COLLAGENBOOSTER

Hĺbkové omladenie a kolagén booster pleti. Je to jediný bioreštrukturant ligament samotnej pokožky, ale aj väzivových štruktúr na našej tvári. Silná a jediná podpora tvorby kolagénu vďaka unikátnemu patentovanému zloženiu aminokyselín a peptidov.

Jalupro Super Hydro obsahuje aj aminokyselíny pre tvorbu kolagénu, čo je najdôležitejšie v procese skutočného omladzovania a prevenciou proti ochabovaniu pokožky a prevenciou starnutia.Pôsobí však nielen na našu pokožku, ale aj na väzivové štruktúry, čím ovplyvnuje aj naše celkové stárnutie a ochabovanie celej našej tváre. Zároveň má silné bezkonkurenčné zloženie kyseliny hyalúronovej pre hĺbkovú hydratáciu pleti a proti pôsobí tak silne proti vzniku vráskam.Obsahuje najvyššie množstvo kyseliny hyalurónovej medzi doteraz dostupnými produktami na trhu.

 

Priebeh ošetrenia : Aplikuje sa injekčne do presne definovaných bodov na tvári, z ktorých sa rovnomerne rozptýli do okolia. Kožné tkanivo okamžite intenzívne hydratuje, spevňuje a aktivuje receptory pre tvorbu kolagénu a elastínu.

 

Efekt zákroku : Dokonała hydratácia, obnova kolagénu a elastínu. Výrazne zlepšuje a remodeluje povrchovú časť pokožky. Výsledkom ošetrenia Jalupro Super Hydro je prirodzene omladená, pevnejšia, pružnejšia a vypnutejšia pleť.

 

Komu je zákrok určený : Pre klientov, ktorí chcú spevniť , omladiť a hydratovať svoju pleť. 

Cenník

Cena celkom
Jalupro Superhydro 2,5 ml 250 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter