Hydrafacial

Hydrafacial

Hydrafacial

Priebeh ošetrenia:Je to neinvazívne, pokrokové vysoko efektívne ošetrenie pleti.Najnovšia metóda neinvazívneho resurfacingu pleti.Detoxikácia, hydratácia, regenerácia a omladenie pleti v jednom ošetrení.Okamžitý účinok.Procedúra hydrafacial sa stará o pleť od základu. Toto ošetrenie v sebe skrýva komlex viacerých omladzujúcich metód v jednom ošetrení.   Táto procedúra pochádza z USA. Využíva patentovanú technológiu spojenú s kozmetickými účiinými látkami v jednom zákroku.

Efekt zákroku:Pleť sa po ošetrení vďaka aplikácii vitamínových sér, antioxidantov, peptidov,  a ďalších látok neustále vypína.  Je oveľa odolnejšia proti pôsobeniu voľných radikálov a tým sa účinky starnutia výrazne spomaľujú. Výsledkom je jasná, rozžiarená a výrazne omladená pleť.

Komu je zákrok určený: pre všetky ženy a mužov.

Ako často ošetrenie opakovať: Interval medzi ošetreniami je individuálny, zálezí od problematiky pleti, je vhodná konzultácia/minimálne 2 týždne (toto treba prekonzultovať s doktorkou)

Možná reakcia po ošetrení : jemné začervenanie prípadne jemné pálenie pleti. Tento pocit do niekoľkých minút pominie.

Táto technológia umožňuje riešiť problémy ako sú:hyperpigmenácie, vyhladzuje jemné vrásky, redukuje kožný maz a rozšírené póry, vyrovnáva a normalizuje hydratáciu pleti.

 

Exclusive ošetrenie:

1. Bankovanie – je súčasťou ošetrenia Hydrafacial, kedy pomocou baniek cez lymfatické toky zbavujeme pleť toxínov a prebytočnej vody. Tým okrem čistenia aj zmierňujeme opuchy.

2. Exfoliácia – k tomuto kroku sa používa nadstavec s jemne abrazívnymi hrotmi na odstránenie odumretého tkaniva. Pri ošetrení sa odstránia mŕtve bunky kože a zároveň tu dochádza k  výraznej hydratácii pleti. Hydratačný roztok obsahuje glykosamíny, kyselinu mliečnu a výťažky z rias.

3. Chemický peeling – aplikácia roztoku kyseliny glykolovej a kyseliny salicylovej.

4.Extrakcia a hĺbkové čistenie  pomocou extrakčného nadstavca sa odstránia mazové zátky z pórov kože. V tomto kroku sa zameriavame hlavne na  tzv. T-zónu tváre: oblasť čela, nosa a brady. Hydratačný roztok obsahuje hydratačné činidlá a kyselinu salicylovú. Výsledkom sú stiahnuté póry.

5. Aplikácia komplexu peptidov– do kartridžového nadstavca sa vloží ampulka s roztokom peptidov – Na výber máme z dvoch možností:

Dermabuilder- slúži na zjemnenie vrások a vypnutie tváre.

Britenol- slúži na zjemnenie, prípadne až odstránenie pigmentových škvŕn.

6. Aplikácia antioxidantov a hydratácia : Aplikácia antioxidantov a hydratácia – ošetrenie prebieha prostredníctvom využitia nadstavca na infúziu roztoku do kože. Roztok obsahuje mix antioxidačných látok: kyselinu hyalurónovú, extrakt z bieleho čaju, extrakt z pagaštanu konského a biotín. Výsledkom je dokonale hydratovaná a chránena pleť po ošetrení.

7. Krok LED terapia

LED fototerapia : Je to metóda založená na liečbe svetlom.

Rozlišujeme:

Modré svetlo: Je určené na zlepšenie stavu akné

Červené svetlo : Používa sa na omladenie pleti a na redukciu vrások.

 

 

 

Cenník

Cena celkom
Hydrafacial - Exclusive ošetrenie 140 €
Hydrafacial - Štandard ošetrenie 120 €
Hydrafacial - Junior ošetrenie 100 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter