person

DRAKULATERAPIA

Drakulaterapia s kyselinou hyalurónovou je vynikajúce pleťové ošetrenie, ktoré naštartuje proces regenerácie pokožky priamo na bunkovej úrovni, čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpory imunitných procesov v koži. Vďaka obsahu špeciálnej kyseliny hyaulóronovej sa pleti vráti jej prirodzená hydratácia a výživa.

Priebeh ošetrenia: injekčnou metódou sa aplikuje vlastná krvná plazma do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a úplne prirodzené vlastnej pokožke, pretože plazma je získaná odstredením z vlastnej krvi pacienta a neexistuje žiadne iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vlastná plazma.

Efekt zákroku: estetické omladenie pokožky a dlhodobá prevencia pred vonkajšími a vnútornými vplyvmi – stresovaná, vysušená pokožka, pokožka po menopauze, regenerácia kožných buniek zničených UV žiarením, stimulácia obnovy buniek.

Komu je zákrok určený: pre tých, ktorých trápi unavený vzhľad pleti, nedostatok pružnosti, ochabnutosť, zmena textúry kože, vrásky a hlavne tých, ktorí hľadajú prirodzené produkty 100% biokompatibility.

Kontraindikácie: tehotenstvo, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes.

Nežiadúce účinky: modrinky, ktoré sa do pár dní vytratia.

Opakovanie: odporúčaný počet sedení 2-4 ošetrenia v 2 týždňových intervaloch.

Cenník

Cena celkom
DRAKULATERAPIA 1 ošetrenie 290 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Bezplatná linka: 0800 500 511

Info o zákrokoch: 0907 811 778

Objednanie na zákroky: 0910 111 669

Mail objednávky: iem@iem.sk

Mail – zákroky: recepcia@iem.sk

Newsletter