person

CO2 FRAKČNÝ RESURFACING
ruky

Ablatívny spôsob v omladzovaní je CO2 frakčný laser, ktorý tvorí modernú laserovú technológiu dermabrazie-zbrusovanie kožného povrchu. Resurfacing má silný antiage-nový efekt, ktorý naštartuje znovu tvorbu vlastného kolagénu a pokožka na rukách je pevnejšia a zdravšia.

Priebeh ošetrenia: zákrok trvá približne 30 minút podľa veľkosti ošetrovanej oblasti. Na ošetrovanú oblasť sa najskôr nanesie anestetický krém, aby bol zákrok komfortný. Následne sa prístupy k samotnému zákroku laserom.

Efekt zákroku: nastupuje okamžite. Laser stimuluje v dermálne vrstve kože novotvorbu kolagénných a elastických vlákien, čo spôsobuje spevnenie a vystretie pokožky, vyhladenie jemných vrások, upravenie textúry a zjednotenie farby pokožky rúk – ich rozjasnenie a omladenie. Zároveň upravuje farebnosť kože a odstraňuje kožné cievky a zmenšuje rozšírené póry.

Dĺžka efektu: trvalý

Komu je zákrok určený: pre všetky fototypy kože, ktoré bojujú na rukách s vráskami, pigmentovými škvrnami, jazvami a fľakatou pokožkou.

Kontraindikácie: dojčenie, tehotenstvo, infekčné ochorenie, psoriáza, herpes.

Nežiadúce účinky: reakcia súvisiaca so samotným ošetrením t.j. začervenanie, jemné pálenie, citlivosť ošetrovanej oblasti.

Využitie: iba v zimnom období-klient sa nesmie vystavovať slnečnému žiareniu po dobu 2 mesiacov.

Opakovanie: pre zachovanie želaného stavu sa odporúča ošetrenie opakovať 1x ročne. V prípade potreby opakovania zákroku najskôr s odstupom od posledného ošetrenia 6 týždňov.

Hojenie: po zákroku pokožka sčervenie, klient cíti pálenie ako po spálení na slnku. Po 2-3 dňoch môže vzniknúť jemný opuch pokožky a začnú vznikať tmavé chrastičky, ktoré sa začnú postupne olupovať. Následne pokožka po olúpení sa mení na jemne ružovú. Pokožka môže byť citlivejšia na dotyk. Po zákroku klient musí striktne chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením minimálne 2 mesiace.

Cenník

Cena celkom
CO2 FRAKČNÝ RESURFACING ruky 100 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter