BELKYRA <br> redukcia tuku podbradku

BELKYRA
redukcia tuku podbradku

BELKYRA
redukcia tuku podbradku

Jedinečná novinka z Ameriky, ktorá predstavuje neinvazívne odstránenie podbradku, jeho lifting a redukciu tkanív. Toto ošetrenie je veľmi populárne, pretože ide o odstránenie tukových vankúšov natrvalo.

Priebeh ošetrenia: lekár si vyznačí presnú schému ošetrenia od podbradku po krk. Injekčným zákrokom, pomocou extra jemnej ihly sa aplikuje špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej do označených bodov, ktoré sa vopred určili špeciálnou šablónou. Kyselina deoxycholová je prirodzenou súčasťou nášho organizmu a znižuje množstvo submentálneho tuku. Keď je roztok vstreknutý do určitej podkožnej oblasti, trvalo zničí tukové bunky, ktoré následne telo prirodzene odbúra.

Efekt zákroku: objem podbradku sa zmenší až do úplného vymiznutia a to doživotne.

Dĺžka efektu: na trvalo.

Komu je zákrok určený: pre všetky ženy a mužov s dvojitou bradou, ktorá je spôsobená ochabnutím svalstva a prebytočným tukom či už z hľadiska genetiky či hormonálnych problémov.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, precitlivenosť na kyselinu deoxycholovú.

Nežiadúce účinky: opuch v ošetrovanej oblasti, ktorý sa behom 4-14 dní stratí, začervenanie v ošetrovanej oblasti, či pocit tepla, ktorý však postupom hodín vymizne.

Opakovanie: prvé výsledky sú viditeľné do dvoch týždňov. Počet ošetrení je individuálny. Pri opakovaní však treba dodržať odstup 4 až 6 týždňov.

Rekonvalescencia: kvôli možnému vzniknutému opuchu treba počítať s niekoľkými dňami voľna potrebných na rekonvalescenciu. Nie je vylúčená vznik modrín a vysoká citlivosť.

Cenník

Cena celkom
BELKYRA-redukcia tuku podbradku 1 ošetrenie 1500 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter