person
person

BABY BOTOX

Ošetrenie botulotoxínom parí medzi najbezpečnejšie metódy v prevencii starnutia. Zaraďuje sa medzi najúčinnejšie metódy zamerané na vyhladenie mimických vrások. Účinok botulotoxínu dodáva tvári uvoľnený, svieži výraz, ktorý je potrebný na dosiahnutie prirodzeného a mladistvého vzhľadu.
Baby Botox je polovičná dávka látky, ktorá zaručí zmiernenie, ale nie úplne vyblokovanie mimiky. Je veľmi dobrým prostriedkom prevencie hlbokých vrások alebo pri potrebe jemného dopichu. Zároveň sa ním vypĺňajú jemné linky a jemné mimické vrásky.

Priebeh ošetrenia: zákrok je veľmi obľúbený svojou jednoduchosťou, rýchlosťou a účinnosťou. Lekár si označí miesto vpichu, kde bezprostredne aplikuje tenkou ihlou látku do príslušnej oblasti. Samotné injekčné podanie nie je bolestivé, môžeme ho prirovnať ku štipnutiu.

Efekt zákroku: zníženie mimickej činnosti svalov až do úplného potlačenia tvorby vrások.

Dĺžka efektu: samotný efekt nastupuje po 48 -72 hodinách a plne sa rozvinie do 2 týždňov. Samotná dĺžka efektu obvykle 4-9 mesiacov.

Komu je zákrok určený: pre všetky ženy a mužov, ktorí chcú odstrániť a vyhladiť vrásky a znížiť ich mimickú činnosť.

Kontraindikácie: gravidita, dojčenie, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes.

Nežiadúce účinky: po vpichu môže niekoľko minút pretrvávať jemné brnenie a začervenanie, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne.

Opakovanie: 1x za 3-8 mesiacov. Pri opakovaných aplikáciách sa efekt botulotoxínu predlžuje až na 9 -12 mesiacov.

Rekonvalescencia: žiadna

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter