IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

OxyGeneo+

14. júla 2016

Doprajte vašej pleti kyslík, výsledok vás očarí 

OxyGeneo+ – kyslíkové ošetrenie novej generácie

OxyGeneo+ je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája blahodárne očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej starnutiu.

OxyGeneo+ využíva Bohrov efekt, ktorý objavil Christian Bohr v roku 1904. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že so zvýšením koncentrácie oxidu uhličitého (CO2) dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka (O2) v pleti zvnútra. Pri zákroku sa vďaka zmiešaniu terapeutického gélu a špeciálnej kapsule vytvorí na pleti veľké množstvo CO2, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličeniu pleti.

Priebeh ošetrenia:

  1. Tripolárna rádiofrekvencia – na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok. Ošetrenie TriPollar hlavicou je úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.
  2. OxyGeneo+  – 3 zákroky v 1 ošetrení –
    – Exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
    – Vyživovanie– OxyGeneo+ pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
    – Okysličenie pleti – OxyGeneo+ vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.
  3. Masáž – zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.Ošetrenie trvá 50 minút, je príjemné, relaxačné, klientky sú ním nadšené, odchádzajú z neho ako znovuzrodené a navyše ihneď sa môžu zaradiť do bežného života. Účinky sú viditeľné ihneď po prvom zákroku, pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať kúru OxyGeneo+ 6krát, a to raz týždenne, následne raz mesačne.

Cenník
Tvár
OxyGeneo+ (1.2.3.) – 80,00€
OxyGeneo+ (2.) – 60,00€

Tvár+Krk+Dekolt
OxyGeneo+ (1.2.3.) – 150€
OxyGeneo+ (2.) – 100€

OxyGeneo+ Kúra Tvár 6x
OxyGeneo+ (1.2.3.) – 400€
OxyGeneo+ (2.) – 330€

Vysvetlivky:
1. Tripolárna rádiofrekvencia, 2. OxyGeneo+ , 3. Masáž

Objednávať sa môžete na recepcii IEM, pon.-pia. od 8.00 do 20.00 hod. na tel. č. 0910 111 669.

Ošetrenie OxyGeneo+ nemá žiadnu dobu rekonvalescencie a pleť vyzerá úžasne ihneď po ošetrení. Ak máte v pláne významnú udalosť, naplánujte si ošetrenie OxyGeneo+ na ten istý deň, prípadne o deň skôr a pripravte sa vyzerať úžasne!

obr.č.1 (1)

obr.č.2 (2)

Ďalšie novinky