person

VITAMÍN C INFÚZIA

Vitamín C (kyselina askorbová) patrí do skupiny vo vode rozpustných vitamínov.
Hlavným zdrojom vitamínu C v potrave je čerstvá zelenina a ovocie (citrusy, šípky, paradajky, zemiaky, zelená paprika, listová zelenina).
Infúzny vysokodávkový vitamín C ponúkame ako terapiu vo viacerých oblastiach, ktoré blahodarne pôsobia na organizmus:

  • STARNUTIE – ako podporná časť liečby v kombinácii s odporúčanými zákrokmi pri liečbe vrások na tvári, krku alebo dekolte. Vitamín C ako súčasť liečby podporí a znásobí účinok či už pulzných svetiel, laserov alebo protivráskových výplní. Infúzna terapia doslova naštartuje a výrazne zlepší stav pokožky.

 

  • PIGMENTÁCIA – tým, že vitamín C priaznivo ovplyvňuje metabolizmus v koži, zlepšuje produkciu kolagénu a upravuje produkciu pigmentu kože – dokáže ako súčasť liečby buď chemickým peelingom, pulzným svetlom alebo laserom výrazne zlepšiť stav pigmentácie na pokožke. Pokožka je pevnejšia, rozjasnená s jednotným tónom a výrazne zredukovanými pigmentovými škvrnami.

 

  • TVORBA KOLAGÉNU – kolagén dodáva pokožke pružnosť a stabilitu pleti a jeho objem klesá nielen s pribúdajúcim vekom, ale aj pri nedostatku vitamínu C. Infúzny vitamín C dokáže z vnútra naštartovať tvorbu vlastného kolagénu.

 

  • VYČERPANIE ORGANIZMU, STRES, ÚNAVA – uvedené aspekty majú nie len nepriaznivý vplyv na samotné zdravie ľudského organizmu ale aj pre samotnú pleť. Znižujú tým vitamín C v ľudskom organizme, čím dochádza k spomaleniu rastu buniek, k poklesu elasticity kože – jej ovísaniu a vysúšaniu. Vďaka koncentrácií cez infúznu terapiu okamžite vyživí pokožku, zlepší stabilitu prokolagénu, pružnosť pokožky a naštartovanie mladistvého a žiarivého vzhľadu.

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter