person

UNISON

Výsledkom pôsobenia UNISON je redukcia nepekných jamiek na koži, celkové zlepšenie vzhľadu pokožky a úbytok objemu problémových partií.

Unikátna kombinácia dvoch overených a účinných technológií robí z UNISON ošetrenia prvý a jediný prístroj, ktorý odstraňuje všetkých 5 hlavných príčin celulitídy naraz:

  • Zväčšené tukové bunky
  • Poškodené kolagénové vlákna
  • Strata kožnej elasticity
  • Zhoršená cirkulácia
  • Akumulácia metabolického odpadu

Priebeh ošetrenia: počas prvej návštevy Vám terapeut navrhne individuálny plán ošetrenia. Synchronizáciou pôsobenia cielenej tlakovej energie a termálneho efektu dokáže prístroj vo veľmi krátkom čase dosiahnuť štrukturálne zmeny tkaniva s dlhotrvajúcim efektom. Inteligentný systém ovládania nedovolí terapeutovi vykonať neplnohodnotné ošetrenie, pretože okamžite upozorní na odchýlky v kvalite ošetrenia. Môžete sa týmto spoľahnúť na 100% prevedenie ošetrenia. Pocit pri ošetrení je prirovnávaný k masáži lávovými kameňmi s intenzívnymi vibráciami.

Efekt zákroku: terapia sa zameriava na zlepšenie kvality podkožnej vláknitej siete, homogenizáciu tukového tkaniva, zabezpečenie cirkulácie, detoxikáciu metabolického odpadu postihnutej oblasti.

Komu je zákrok určený: pre celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, pre úbytok objemu problémových partií, na vyhladenie a zjemnenie nerovnomerného povrchu pokožky a jej zlepšenie pevnosti a pružnosti.

Kontraindikácie: tehotenstvo, kojenie.

Využitie: celoročne.

Opakovanie: Väčšina klientov podstúpi 4 ošetrenia s týždenným odstupom po ktorom sa dostavia viditeľné výsledky.

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter