person

INBODY
meranie telového tuku

InBody je unikátny a jeden z najspoľahlivejších prístrojov určených pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela. Vyšetrenie je jednoduché a rýchle.

Priebeh ošetrenia: prístroj InBody na základe rozdielov elektrickej impedancie jednotlivých tkanív analyzuje organizmus. Prostredníctvom tohto merania zistíme BMI index, celkovú vodu v tele a telesný tuk, komplexné hodnotenie tukovej a svalovej hmoty, telesný stav, rozloženie segmentálnej svaloviny v horných a dolných končatinách a v oblasti bruška. Počas jedného merania sa klient dozvie množstvo tuku v tele a jeho presné rozloženie v kilogramoch v percentách. Prístroj vypočíta koľko kg svalov a tuku by ste mali zredukovať alebo naopak pribrať a objektívne zhodnotí časť tela, ktorej sa to týka.

Efekt zákroku: veľmi podrobné analyzované jednotlivé zložky tela.

Komu je zákrok určený: pre klientov, ktorý sa snažia odstrániť nadváhu a obezitu a s nimi spojené ochorenia. Klient pravidelne týmto meraním monitoruje svoje chudnutie, aby prebiehalo želaným smerom a strácal iba tuky a nie svalovú hmotu, ktorá sa nesprávnym nastavením diéty nepriaznivo prejaví v podobe celulitídy a jo-jo efektu.

Využitie: celoročne.

Opakovanie: Podľa potreby.

Cenník

Cena celkom
InBody – meranie telového tuku 1 sedenie 25 €

Kontaktujte nás

Inštitút estetickej medicíny
Hollého ulica č. 4
902 01 Pezinok

Objednávky na zákroky:   

+ 421 910 111 669

Bezplatná linka: 0800 500 511

Informácie o zákrokoch: iem@iem.sk, recepcia@iem.sk

Newsletter