IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

Terapia kyslíkom Oxy

 • Ako často oxygenoterapiu absolvovať, aby pacient pocítil jej účinky?

  Je to veľmi individuálne, podaktorý organizmus reaguje veľmi dobre napríklad už na jednu kúru týždenne (stačí 30-45 minút), iný človek využíva kúru denne, pretože mu pomáha pri riešení konkrétnejších zdravotných problémov.

 • S akými ťažkosťami nám terapia kyslíkom pomôže?

  Oxygenoterapiou posilníte obranyschopnosť organizmu proti infekciám, cievnym i nádorovým ochoreniam. Chránite sa pred migrénou a stresmi, vysokým krvným tlakom, cukrovkou, vredmi predkolenia, posilňujete organizmus pred operáciami i v pooperačných stavoch.

 • A v prípade, že je človek zdravý?

  Aj vtedy, ak človek žiadne zdravotné problémy nepociťuje, oxygenoterapiu podstupovať môže. Terapia kyslíkom totiž dokáže zvýšiť telesnú výkonnosť pri športovaní, dodá organizmu energiu, posilní imunitný systém, odďaľuje prejavy starnutia vrátane zníženej sexuálnej výkonnosti.

 • Ako často oxygenoterapiu absolvovať, aby som cítila efekt?

  Odpoveď na túto otázku sa nedá zovšeobecniť. Niekomu stačí jedna kúra (30-45 minút) a cíti sa veľmi dobre, tuhý fajčiar, alebo človek trpiaci silnými migrénami, zas berie kúru denne.