IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

Kryolipolýza

  • Ako kryolipolýza prebieha?

    Nadstavec prístroja sa priloží na požadovanú oblasť tela pacienta. Medzi neho a kožu sa umiestni špeciálne tesnenie, ktoré chráni pokožku pred podchladením a pôsobí jednotne na celú oblasť. Pomocou vákua sa vtiahne tukový vankúš do aplikátora, kde prebieha ochladenie. V priebehu procedúry pacient cíti mierny chlad. Vďaka neustále udržiavanému vákuu chladenie nepôsobí len lokálne, ale v celom záhybe. V závislosti od množstva podkožného tuku a želania pacienta je nutné absolvovať 1-3 procedúr kryolipolýzy, a to v pravidelných intervaloch v rozmedzí šesť týždňov. Výsledok procedúry sa prejaví približne o mesiac. Maximálny efekt nastupuje po 3 mesiacoch od absolvovania ošetrenia.

  • Je zákrok bolestivý?

    Nová metóda ošetrenia nie je, na rozdiel od klasickej liposukcie, bolestivá. V niekoľkých prvých minútach má pacient pocit intenzívneho chladu, ktorý rýchlo vymizne. Vzhľadom k neinvazívnej povahe zákroku neexistujú po samotnej terapii žiadne obmedzenia.