IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

Fotoomladenie

  • Aký vplyv má fotoomladenie na pokožku?

    Fotoomladenie pulzným svetlom je ucelený proces, ktorý pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pokožky. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť i hebkosť a zmierňuje viditeľné známky starnutia.

  • Pomôže aj pri odstránení kapilár?

    Áno.Ošetrenie fotoomladením pomáha nielen zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár (drobné červené žilky), no dokáže tiež zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek.

  • Je možné kombinovať fotoomladenie aj s inými ošetreniami?

    Fotoomladenie je možné kombinovať spolu s ďalšími ošetreniami ako mikrodermabrázia, aplikácia AHA kyselín, botulotoxínu, výplní a podobne. Fotoomladenie je možné prevádzkovať ako na tvári, tak aj na ostatných častiach tela vystavovaných slnečným lúčom (krk, dekolt a ruky).