IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

Drakulova terapia (PRP)

  • Aké sú vedľajšie účinky tejto procedúry?

    Drakulova terapia je v súčasnosti považovaná za mimoriadne efektívnu, neinvazívnu, omladzovaciu metódu, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, a to vďaka použitiu vlastnej krvi. Akákoľvek imunitná alebo alergická reakcia je vylúčená, pretože pacientovi je implantovaný jeho vlastný, prirodzený materiál.

  • Čo možno získať týmto typom ošetrenia?

    Koža sa napne, zlepší sa jej farba a obnoví pružnosť pokožky. Injekcie sa aplikujú v tvári, na šiji, v oblasti dekoltu i na chrbte rúk. Vpichy sa vykonávajú najmä v tých častiach tela, ktoré sú ochabnuté, s uvoľnenou a nepružnou kožou. PRP efektívne bojuje s prvými vráskami, suchosťou a lúpaním kože. Vďaka nej tiež miznú kruhy pod očami, pokožka získava zdravý a svieži vzhľad.

  • Kedy sú badateľné výsledky ošetrenia?

    Hoci sa efekt prejaví zhruba po týždni, už nasledujúci deň môžete ísť bez obáv do práce venovať sa bežným aktivitám. Na tvári neostávajú žiadne viditeľné stopy po injekciách.