IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

Augmentácia pier

 • Čo mám robiť, keď mám naplánovanú augmentácii pier a vyskytol sa mi opar?

  Pokiaľ ste dva týždne pred plánovaným zákrokom prekonali nejaké vírusové ochorenie pier alebo ústnej dutiny (afty, opary, infekčné kútiky, čapy na mandliach alebo akné), prípadne iné vírusové ochorenie, odporúčame preložiť termín zákroku, aby sa predišlo komplikáciám.

 • Pre koho nie je augmentácia pier vhodná?

  Zväčšovanie pier sa neodporúča osobám, ktoré majú v čase, keď má byť vykonaný zákrok, na perách, okolo pier alebo v dutine ústnej prejavy infekcie (afty, opary, infekčné kútiky, čapy na mandliach alebo akné). Zákroku by sa mali strániť i osoby, ktoré sú prechladnuté, prípadne osoby, ktoré dlhodobo užívajú kortikosteroidy.

 • Ako vyzerá domáca starostlivosť po augmentácii pier?

  V prípade, že ste si nechali zväčšiť pery injekčnou aplikáciou syntetických materiálov alebo vlastného tuku, nie je nutná prílišná rekonvalescencia. Pacient môže bezprostredne po zákroku odísť domov, pretože dočasné zväčšovania pier sú vykonávané ambulantne, bez nutnosti narkózy. Opuch či drobné modriny zostávajú na perách približne 3 až 6 dní. Odporúča sa pery chladiť a predísť tým nepríjemnému opuchu.

 • Čo možno od augmentácie pier očakávať?

  Augmentáciou pier získate zmyselnejšie pery, zvýrazníte ich kontúry, vyriešite problémy s asymetrickými perami a rôznymi inými deformitami. Augmentácia pier taktiež pomáha vyhladiť drobné vrásky nad hornou perou.

 • Kto je vhodný kandidát pre augmentácii pier?

  Augmentácia pier je vhodná najmä pre ženy, ktoré chcú zmeniť vzhľad a tvar svojich pier, dodať im na objeme, respektíve nejakým spôsobom pery vylepšiť a pôsobiť zmyselnejšie. Netreba zabúdať ani na ženy, ktoré vedia čo od zákroku očakávať a ich predstavy nie sú prehnané.

 • Aké výhody má zväčšovania pier kyselinou hyalurónovou oproti iným augmentačným technikám?

  Výhoda tejto metódy spočíva v tom, že vykonávaný zákrok je rýchly, nie je pri ňom potrebná žiadna anestézia a následná rekonvalescencia trvá iba niekoľko dní. Výsledný efekt je vidieť (napriek miernemu opuchu) okamžite, čo ocení každá žena, ktorá augmentácii pier podstúpila. Ďalšou výhodou je dočasný efekt zväčšovania pier a teda možnosť vrátiť sa k pôvodnej image v prípade, že sa sama sebe s plnšími perami páčiť nebudete

 • Akými metódami sa zväčšujú pery dočasne?

  Dočasné zväčšovanie pier sa vykonáva aplikáciou tekutých výplní do pier. Jedná sa o kolagén, kyselinu hyalurónovú o vlastný tuk. Injekčné metódy aplikácie látok do pier sú veľmi moderné, účinné a takmer bezbolestné.

 • Silvia 11. januára 2019 o 21:36

  Môžem prísť na osobnú konzultáciu (rhinoplastika),aj keď som si ešte nezakúpila kupón?Ďakujem pekne za odpoveď

  • IEM 8. februára 2019 o 10:28

   dobrý deň,
   na tento zákrok treba kontaktovať ambulanciu MUDr. Ježovitovej. Pekný deň

 • Maria 24. mája 2016 o 7:46

  Dobrý deň chcem sa opýtať či sa dá u vás objednať a poslať Obagi professional C serum 15 %

  • IEM 27. mája 2016 o 16:05

   Poštou produkty nezasielame. Všetky produkty si môžete zakúpiť priamo u nás na recepcii. IEM

 • headmaster
  headmaster 14. decembra 2015 o 13:44

  dsfdsfsdf

Máte otázku?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.