IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

Lymfodrenáž

Opakovanie: podľa potreby

Lymfodrenáž využíva súčasné lekárske poznatky o lymfatickom systéme a jeho dôležitosti pre zdravie organizmu. Správne fungovanie lymfatického systému je pre nás kľúčové, pretože práve vďaka nemu sa z ľudského tela odplavujú odpadové látky, soli, odumreté bunky, bielkoviny, tuky a toxíny. Nedostatkom pohybu a nesprávnym stravovaním však dochádza k spomaleniu lymfy a zanášaniu tela týmito škodlivými látkami. To má priamy vplyv na vznik celulitídy, zavodnenie organizmu, opuchy a pocit ťažkých nôh.
Mechanická, teda strojová lymfodrenáž, je bezpečná a účinná technológia, využívaná za účelom opätovného naštartovania lymfatického systému nielen v estetickej medicíne, ale aj ako súčasť rehabilitácie a fyzioterapie.
Na lymfodrenáž si je potrebné priniesť legíny a ponožky, prípadne zakúpiť priamo u nás lymfodrenážne nohavice.

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 30 € (bez karty nie je možné previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra 60 min.
  • Hojenie 0 dní

Cenník procedúry

Lymfodrenáž
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
Lymfodrenážne nohavice 60 min. 0 dní 6€
nohy/ 1 ošetrenie 60 min. 0 dní 12€
ruky/ 1 ošetrenie 60 min. 0 dní 10€
Permanentka 10 sedení/ nohy 60 min. 0 dní 99€
Permanentka 10 sedení/ ruky 60 min. 0 dní 89€

PRÍSTROJ

  • Lymphastim

    Lymfodrenážny prístroj funguje na princípe kompresie, teda tlaku. Pomocou postupujúcej tlakovej vlny stimuluje odvádzanie škodlivín z tela, obnovuje priechodnosť lymfy a aktivuje lymfatický systém. Opätovnou aktiváciou lymfatického systému sa všetky nahromadené škodliviny dostávajú späť do krvného obehu a následne sú prirodzeným spôsobom vylučované z tela. Vďaka tomu dochádza k odvodňovaniu organizmu, jeho detoxikácii a k miernému znižovaniu hmotnosti. Lymfodrenáž predstavuje neoceniteľného pomocníka v boji s celulitídou a opuchmi dolných končatín. .