IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

Bielenie zubov

Opakovanie: kedykoľvek si želáte

USMIEVAJTE SA!

Žiarivo biely úsmev je tu teraz pre každého.

Inovatívne kozmetické bielenie zubov je dostupným luxusom pre každého z nás. Na rozdiel od tradičných metód bielenia zubov je kozmetická metóda bielenia zubov založená na aplikácii gélu s obsahom peroxidu nie viac ako 0,1%, ktorý sa aktivuje UV lampou. Táto kombinácia umožňuje zosvetliť zuby šetrne a bezbolestne. Kozmetická služba bielenia zubov  právom získala mnoho priaznivcov po celom svete.

Priebeh ošetrenia:

  • jednoduché očistenie zubov pomocou špeciálneho návleku na ukazovák (napustený čistiacim roztokom s akceleračným sérom pre lepší účinok bieliaceho gélu – mentolová príchuť
  • Nanesenie špeciálneho bieliaceho gélu
  • Spustenie LED lampy na 20 minút

 

ÚPLNE BEZBOLESTNÉ OŠETRENIE

Kozmetický bieliaci gél nepoškodzuje zubnú sklovinu.

Aktivačné svetlo UV lampy eliminuje dehydratáciu zuboviny a podráždenie ďasien. Toto všetko robí kozmetickú procedúru bielenia zubov zaručene bezbolestnou a cenovo dostupnou pre každého z nás.

VÝSLEDOK UŽ PO 20 MINÚTACH

Kozmetické bielenie zubov sa dá prirovnať k akejkoľvek inej kozmetickej procedúre. Doba procedúry bielenia zubov je 20 minút. Po ošetrení, ktoré trvá cca pol hodinu a odpočinku v kresle získate žiarivý úsmev a dobrú náladu!

BIELENIE ZUBOV AŽ O 9 ODTIEŇOV!

Zuby môžu byť belšie až o 9 odtieňov už po prvom sedení. Stupeň bielenia zubov je individuálny. V procese bielenia sa neutralizuje pigment, ktorý spôsobuje stmavnutie skloviny. Pre zachovanie bielych zubov po ošetrení môžete opakovať postup tak často, ako vám to bude vyhovovať.

100% KOZMETICKÁ PROCEDÚRA

Služba kozmetického bielenia zubov je 100% kozmetickou procedúrou. Táto služba nevyžaduje ďalšie stomatologické vybavenie a zdravotnícky personál, trvá krátku dobu a je úplne bezpečná. Ošetrenie je možné absolvovať pred akoukoľvek, pre vás dôležitou udalosťou, či už je to svadba, pracovný pohovor, fotenie, schôdzka alebo dlho očakávané stretnutie s priateľmi.

Staňte sa majiteľom oslnivého sebaistého úsmevu!

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 15 € (bez karty nie je možné previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra do 30 min.
  • Dĺžka efektu 3 - 6 mesiacov

Cenník procedúry

Bielenie zubov
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
Kozmetické bielenie zubov do 30 min. 0 150€

Túto procedúru u nás absolvovali

Kozmetické bielenie zubov

  • Pearl Smile

    Aktívne bieliace zložky gélu PEARLSMILE® sú aktivované studeným svetlom UV lampy a odfarbujú organické pigmentové látky v zubnej sklovine. Gél neporušuje rovnováhy kyselín ani nedehydratuje zubovinu. Svetlo UV lampy nedráždi ďasná a preto je ošetrenie zaručene bezbolestné a nemá žiadne vedľajšie účinky.