IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

Korekcia pigmentových škvŕn

Opakovanie: podľa potreby

Korekcia pigmentácií je neinvazívnym ošetrením pleti pomocou laserových techník a ich kombináciou. Technika intenzívneho pulzného svetla koriguje pigmentové škvrny či poaknózne zápalové hyperpigmentácie a napomáha zjednotiť farebný tón pleti. CO2 frakčný laser používame na dlhodobé a rozsáhle pigmentácie, protože obmieňa postihnutú pokožku a stimule tvorbu vlastného kolagénu, preto je pokožka aj pevnejšia a zdravšia. Po zákroku striktne chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením minimálne 2 mesiace.

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 30 € (bez karty nie je možné previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra 15 min.
  • Hojenie 2-6 dní

Cenník procedúry

Korekcia pigmentových škvŕn
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
1 ošetrenie - v závislosti od ošetrenej plochy 15 min. 2-6 dní 40€ - 150€

PRÍSTROJ

  • Lumenis One

    Univerzálna platforma lekárskeho prístroja Lumenis One spája technológiu 3 modulov a zabezpečuje tak jeho multifunkčnosť, rýchlosť a účinnosť. Intenzívne pulzné svetlo IPL pomáha pri korekcii pigmentov a liečbe akné, NdYag laser redukuje cievne defekty na tvári či tele a diódový laser pomáha pri odstraňovaní nežiadúceho ochlpenia.