IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

Inbody – meranie telového tuku

Opakovanie: podľa potreby

InBody je unikatný prístroj svojho druhu, ktorý na základe rozdielov elektrickej impedancie jednotlivých tkanív analyzuje váš organizmus. Prostredníctvom neho zistíme váš BMI index, celkovú vodu v tele a telesný tuk, komplexné hodnotenie tukovej a svalovej hmoty, telesný stav a mnoho ďalších informácií. Bezbolestné vyšetrenie tela je založené na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom. Iný odpor má totiž v organizme voda, inak vedú elektrický prúd svaly a inak tuk. Podstatné na výpočet je ešte vaša výška a vek a samozrejme, či ste muž alebo žena.
Prístroj presne zistí rozloženie segmentálnej svaloviny v horných i dolných končatinách a v oblasti brucha. Počas jedného merania sa zároveň dozviete množstvo tuku v tele a jeho presné uloženie v kilogramoch i percentách. Z vyšetrenia podobného CT vyšetreniu je potom zrejmé, kde máte tuk uložený. Či je uložený pod pokožkou alebo okolo vnútorných orgánov a či teda predstavuje len kozmetický defekt alebo riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Prístroj vypočíta koľko kilogramov svalov a tuku by ste mali zredukovať alebo naopak pribrať, a objektívne zhodnotí časť tela, ktorej sa to týka.
Počas obdobia chudnutia vám ponúkame pravidelné monitorovanie a meranie prístrojom tak, aby chudnutie prebiehalo želaným smerom a vy ste strácali len tuky a nie svalovú hmotu. Práve to býva najčastejším nepriaznivým prejavom rôznych diét v minulosti, ktorý zákonite vedie k celulitíde a nebezpečnému jo-jo efektu.

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 30 € (bez karty nie je možné previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra 20 min.
  • Hojenie 0 dní

Cenník procedúry

Inbody – meranie telového tuku
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
1x Meranie 20 min. 0 dní 25€
Opakované meranie 20 min. 0 dní 20€