IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

EXILIS

Opakovanie: raz za týžden, 6-10 sedení

EXILIS je najmodernejší, unikátny prístroj, ktorý kombinuje fyzikálne účinky ultrazvuku a rádiofrekvencie. Spoločným pôsobením oboch energií ho tak možno skutočne veľmi efektívne využiť najmä pri tvarovaní postavy, ide o tzv. bezbolestnú liposukciu. Zaručuje liftingový efekt, vypnutie kože, ošetrovanej oblasti.

Ultrazvuk 
Ultrazvuková energia je v podstate mechanické vlnenie. V závislosti na frekvencii sa mení aj hĺbka prieniku tohto vlnenia do tkaniva. Ultrazvuk Exilisu je nastavený tak, aby cielene prenikal do tukových vrstiev uložených v hlbších vrstvách podkožia. Tam mechanicky rozrušujú obranné formácie tukových štruktúr a separujú tak tukové bunky na samostatné jednotky. Takto pripravené tukové tkanivo je ľahšie dostupné pre pôsobenie rádiofrekvenčnej energie.
Rádiofrekvencia
Termálne účinky použitia rádiofrekvenčnej energie sú už desiatky rokov s úspechom využívané v rôznych medicínskych oboroch. Prístroj Exilis má zabudované kontrolné a bezpečnostné systémy, vďaka ktorým je možné bezpečné využitie rádiofrekvenčnej energie i v estetickej oblasti. Riadený tok termálnej energie preniká cez pokožku do tukového tkaniva a stimuluje v nich metabolické aktivity, ktorých dôsledkom je lipolýza, t.j. uvoľnenie obsahu tukových buniek a zmenšenie ich objemu.

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 15 € (bez karty nie je možné previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra 20 min.
  • Hojenie 0 dní

Cenník procedúry

EXILIS
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
Telo 1 ošetrenie /lokalita veľkosti dvoch dlaní/ 20 min. 0 dní 99€
Permanentka 10 sedení 20 min. 0 dní 800€
Permanentka 15 sedení 20 min. 0 dní 1100€
Permanentka 20 sedení 20 min. 0 dní 1500€

Predtým & Potom

  • Predtým

  • Potom

PRÍSTROJ

  • Exilis

    EXILIS je unikátne zariadenie vysielajúce riadené dávky ultrazvukových vĺn a termálnu energiu do tkaniva. Vďaka kombinácii mechanických účinkov vlnenia a rovnomernej excitácii molekúl dosahuje EXILIS výborné výsledky a právom sa mu hovorí bezbolestná liposukcia.
    Okrem zmieňovanej redukcie tukových vankúšov a tvarovania postavy, má EXILIS vynikajúce výsledky pre celkové zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky, ako aj zmiernenie príznakov celulitídy.