IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

procedúra

AquaClean

Opakovanie: raz za týždeň, minimálne 4 ošetrenia

Ošetrenie AquaClean je zákrok spadajúci do kategórie lekárskej prístrojovej kozmetiky, je to nenáročné, príjemné, relaxujúce ošetrenie, ktoré má okamžité výsledky bez vedľajších účinkov a hojenia. Poradí si s rozšírenými pórmi, jazvami, drobným zrnitým akné, zmiešanou až mastnou pokožkou, kožnými nedostatkami a hrubou pokožkou, zvýšenou mazotvorbou, povrchovými drobnými vráskami, povrchovými pigmentovými škvrnami a s pleťou poškodenou slnkom.

Ošetrenie pozostáva z krokov:

  • Hydratácia pokožky s prístrojom AquaLuxe (10 minút)
  • LED terapia (20 min.)

Je možné ho absolvovať celoročne. 

  • Registračný poplatok pri založení karty nového klienta je 30 € (bez karty nie je možné) previesť ošetrenie).

OBJEDNAJTE SA:

procedúra kontrola

Priebeh procedúry

  • Procedúra 40 minút

Cenník procedúry

AquaClean
  Image
Dĺžka trvania
Image
Dĺžka hojenia
Image
Cena celkom
1 ošetrenie 40 min. 0 dní 50€

Túto procedúru u nás absolvovali

AquaLuxe

  • AquaLuxe

    Prístroj AquaLuxe je inovatívna medicínska technológia, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu, regeneráciu, zlepšenie textúry pokožky a ochranu pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. K výrazným účinkom dochádza na pleti poškodenej slnkom, pri jemných linkách a vráskach, na mastnej pleti, miliách, začervenanej pleti a akné. Špeciálne vlastnosti pri interakcii s pokožkou má práve špirálovité prúdenie špeciálnych nástavcov AquaLuxe. Používa rôzne typy nástavcov, ktoré sa líšia veľkosťou a tvrdosťou a tak umožňujú prispôsobiť ošetrenie každému typu pleti.