IEM

INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY

Naši špičkoví odborníci vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, formujú postavu a starajú sa aj o onkoprevenciu. To všetko s pomocou špičkových zariadení a podľa najnovších medicínskych postupov.

vstúpiť do sveta krásy

 
 
 
 

Utims BODY

14. júla 2016

Technológia Utims bola vyvinutá na amerických klinikách, v roku 2011 získala FDA certifikát. Technicky ide o prístroj fungujúci na báze cieleného ultrazvuku. Zo špeciálnej sondy sú vysielané jednotlivé ultrazvukové vlny, ktorých účinok je koncentrovaný do jedného bodu. Doteraz bola využívaná najmä ako neinvazívny liftingu tváre bez skalpela. Hlavnými ošetrujúcimi oblasťami bola celá tvár, ale i samostatné ošetrenie oblasti očí, horných líc, dolných líc, podbradku, krku a dekoltu. Využívajú ju svetové celebrity, kvôli svojim skvelým výsledkom sa však obľúbenou a vyhľadávanou procedúrou stala v celej spoločnosti.

Nové telové hlavice na redukciu tuku

telové hlavice Ulthera

Ultherapia BODY je bezpečná a účinná alternatíva pre pacientov, ktorí chcú nechirurgickým spôsobom odstrániť tuk, zdvihnúť a napnúť pokožku na spodných stranách rúk, brucha, vnútorných stehien, povolenú pokožku nad kolenami alebo nad lakťami.

Najnovšie hlavice Utims určené na telo sú až 8x väčšie ako hlavice určené na tvár. Vysokou energiou frakčného mikro-fokusovaného intenzívneho ultrazvuku neinvazívne pôsobia do predtým nedosiahnuteľných hĺbok tkaniva (až 8 -18 mm), čo je hĺbka tzv. platysmy – vrstvy, v ktorej sa doteraz mohol pohybovať iba plastický chirurg. Výsledkom je zmenšenie tukovej vrstvy, tónovaný a pevný vzhľad, ktorý si klienti želajú.

vrstvy

Cielené zameranie sa na len tkanivo podkožného tuku. Účinne ničí adipocyty, čo má za následok zníženie objemu tuku . Stimuluje regeneráciu kolagénu čo napomáha napnutiu pokožky.

Telová hlavica na odbúranie tuku vyvíja až 30krát väčšie teplo v porovnaní s tvárovou hlavicou.

Ako to funguje- Ultherapia

 

VÝSLEDKY PRED - PO

Ďalšie novinky